Jana Míčková

(1940-2020)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Matka a dítě

    No.: 136

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 10:36

    akvarel, voskovka, tuš, papír, 1967, 29 x 18,8 cm, sign. PD Jana 67, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Rostlinný motiv V.

    No.: 755

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 12:16

    pastel, křída, papír, 31 x 22,2 cm, sign. PD Jana, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Rostlinný motiv III.

    No.: 753

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 12:14

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Rostlinný motiv I.

    No.: 751

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 12:12

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    By the water

    No.: 297

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2023 15:00

    tempera, paper, 1959, 32,5 x 44,7 cm, signed lower/right Jana 59, signed Jana Krahulíková II 3 on the back, double-sided drawing, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Country

    No.: 296

    tempera, paper, 1960, 38,8 x 29,7 cm, signed lower/left Jana 60, on the back described and signed J. Krahulíková 60 (second surname of the author), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Svatební tanec

    No.: 738

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 11:52

    lept, 1975, 49 x 59 cm, sign. PD Jana Míčková, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    No.: 258579

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:23

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    No.: 259863

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:22

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Kompozice II.

    No.: 259864

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:21

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Tři dívky a pes s klecí

    No.: 270023

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2023 18:34

    lept, 8 x 7 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Muž s deštníkem

    No.: 270024

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2023 18:33

    lept, 7,8 x 19 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Kluk s bochníkem chleba

    No.: 270027

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2023 18:30

    dřevořez, 11,5 x 6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Lov na zajíce

    No.: 270028

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2023 18:29

    lept, 4,5 x 6,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Traktorista

    No.: 270029

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2023 18:28

    suchá jehla, 10,3 x 7,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    U rybníčku

    No.: 270031

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2023 18:26

    akvantita, 10,5 x 20,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 450 CZK (19 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Adam a Eva

    No.: 270032

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2023 18:25

    lept, 12,7 x 10,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Lidé a havrani na poli

    No.: 270033

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2023 18:24

    lept, 8 x 19 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 650 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Dívka s holubičkami

    No.: 270034

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2023 18:23

    suchá jehla, 15 x 10 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Ženská postava z profilu

    No.: 269380

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2023 18:45

    štetcová kresba tuší, papír, 42 x 20,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Motýl

    No.: 268341

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:32

    pastel, papír, 1973, 45 x 62,5 cm, sign. DU Jana 73, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Noční koncert

    No.: 268360

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:31

    pastel, tuš, papír, 1968, 45 x 62,5 cm, sign. PD Jana 68, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Procházka

    No.: 267902

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2022 18:25

    suchá jehla, 8 x 19 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Déšť

    No.: 267901

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2022 18:24

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Krmení holubů

    No.: 267900

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2022 18:23

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids