Leoš Konáš

  • Leoš Konáš

    Jablka

    No.: 151

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 13:41

    akvarel, tuš, papír, 1981, 18,8 x 22 cm, sign. DU Leoš Konáš, PF 1981, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Leoš Konáš

    Slunce

    No.: 152

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 13:40

    akvarel, tuš, papír, 1979, 20,9 x 9,2 cm, sign. DU Leoš Konáš, PF 1980, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)