Josef Krčil
(1906-1985)
Snopy
No.: 135Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:14
olej, plátno, 50 x 54 cm, rám
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID4**0 History of bids
(1906-1985)
Snopy
olej, plátno, 50 x 54 cm, rám
Current price: 900 CZK (38 €)