Jiří Mocek

  • Jiří Mocek

    Story

    No.: 84

    Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2023 15:00

    oil, canvas, 2006, 54 x 74 cm, signed lower/right Mocek, framed, the disciple of prof. J. Sacha

    Current price: 28.000 CZK (1.167 €)

  • Jiří Mocek

    Jan Amos Komenský

    No.: 265826

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 19:12

    litografie, 29,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 17/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru, , the disciple of prof. J. Sacha

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Jiří Mocek

    František Palacký

    No.: 265825

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 19:10

    litografie, 29 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 15/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru, , the disciple of prof. J. Sacha

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Mocek

    Rudolf II.

    No.: 265823

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 19:09

    litografie, 28,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 14/70, tisk na ručním papíře Fabriano, , the disciple of prof. J. Sacha

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Jiří Mocek

    Karel Hynek Mácha

    No.: 265824

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 19:08

    litografie, 28,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 16/70, tisk na ručním papíře Fabriano, , the disciple of prof. J. Sacha

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Mocek

    bratři Čapkové

    No.: 265821

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 19:05

    litografie, 28,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 12/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru, , the disciple of prof. J. Sacha

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Mocek

    Karel IV.

    No.: 265822

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 19:04

    litografie, 29 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 13/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru, , the disciple of prof. J. Sacha

    Current price: 300 CZK (13 €)