Josef Friš

  • Josef Friš

    U krejčího I.

    No.: 1332

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:10

    olej, dřevotříska, 34 x 25,5 cm, sign. PD J. Friš, rám, dole text: Je to sice trošku krátké, ale máme přeci teprv první zkoužku!, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids