Frenzel

  • Frenzel

    Výklad Bible

    No.: 1255

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:42

    chromolitografie, 43 x 32,5 cm, značeno LD na kameni Lith. v. Frenzel, rám, na papíře četné skvrnky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 102 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids