• .

    Analogmag 01

    No.: 7

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:06

    sešit, Vydal Analogmag, Praha, 2012, 59 stran, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

  • .

    Jan Saudek kalendář 1998

    No.: 151

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2023 19:30

    kalendář, 1998, 58 x 47 cm

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • .

    Jan Charvát katalog

    No.: 150

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2023 19:29

    katalog, 21 x 21 cm

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • .

    Josef Krejčiřík katalog

    No.: 146

    Auction price: 5 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2023 19:25

    katalog, 2002, 21 x 21 cm

    Current price: 5 CZK (1 €)

  • .

    Michal Tomek: obrazy 1998–2006

    No.: 141

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2023 19:20

    katalog, 2006, 21 x 21 cm

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • .

    Pavel Poličanský: krajiny domova (sign.)

    No.: 138

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2023 19:17

    katalog, 1990, 20,5 x 21 cm

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • .

    Josef Odráška: výběr z tvorby 1968–2006

    No.: 134

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2023 19:13

    katalog, 2006, 21 x 22 cm

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • .

    František Vlach, volné listy

    No.: 129

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2023 19:08

    katalog, 30 x 21 cm

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • .

    Výstavní katalog Adriena Šimotová - kresba a prostor

    No.: 43

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2023 17:42

    katalog, 1989, 21 x 21 cm

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

  • .

    Ženské poprsí

    No.: 93

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 11:38

    Kongo, 18. - 19. století, terakota, 15 x 6,5 x 6,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.300 CZK (138 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • .

    Mušle

    No.: 94

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 11:36

    terakota, pravděpodobně před r. 0, 9,5 x 6,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • .

    Šlukovka se zvířecím motivem

    No.: 96

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 11:35

    Afrika, 19. století, terakota, 5,5 x 11 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • .

    Hadí dýmka

    No.: 95

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 11:34

    polychromovaná terakota, 12,5 x 4,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • .

    Rituální objekt

    No.: 90

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 11:29

    SONGYE, Kongo. Kost. 1. polovina 20. století, 22,5 x 5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • .

    Malá socha předka

    No.: 83

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 11:22

    LEGA, Kongo. Dřevo. 1. polovina 20. století, 19 x 6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID1**7 History of bids

  • .

    Taneční maska

    No.: 74

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 11:13

    LEGA, Kongo. Dřevo a červené přírodní pigmenty. Kolem 1950, 28,5 x 17 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • .

    Taneční maska

    No.: 58

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 11:00

    LEGA, Kongo. Dřevo. 1. polovina 20. století, 26,5 x 17,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • .

    Ochranná postava (Kinga Kanada)

    No.: 46

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 10:45

    LEGA, Kongo. Dřevo a kaolín. 2. polovina 20. století , 22,5 x 13,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.100 CZK (130 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • .

    Taneční maska

    No.: 45

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 10:44

    LEGA, Kongo. Dřevo, 1. pol. 20. století, 24 x 12 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • .

    Sbírka dvou lžic

    No.: 43

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 10:42

    Kongo. Kost, rohovina, 1. polovina 20. století, 2 ks, 21 x 4/ 19 x 4,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

  • .

    Dvě malé sochy předků

    No.: 41

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 10:40

    LEGA, Kongo. Kost, kolem 1900, 2 ks, 10 / 8,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • .

    Marioneta

    No.: 37

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 10:36

    Kongo(?). Dřevo, textil a mušle. 1. polovina 20. století, 53 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • .

    Malá socha předka

    No.: 28

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 10:27

    LEGA(?), Kongo. Dřevo. 2. polovina 20. století., 33 x 14 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • .

    Taneční maska

    No.: 22

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 10:21

    Pravděpodobně Burkina Faso. Dřevo. Kolem 1950/60, 45 x 18 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • .

    Štítová maska

    No.: 20

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 10:19

    SONGYE, Kongo. Dřevo. Kolem 1970, 36 x 27 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • .

    Taneční maska

    No.: 19

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 10:18

    SONGYE, Kongo. Dřevo. Kolem 1950, 37 x 22 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

  • .

    Taneční maska

    No.: 11

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 10:10

    SENUFO, Pobřeží slonoviny. Dřevo, 47 x 21 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.100 CZK (88 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • .

    Velká postava předka

    No.: 4

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 10:03

    BAMBARA, Mali. Dřevo, 1. polovina 20. století, 84 x 22 x 23 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

  • .

    Pták

    No.: 3

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 10:02

    SENUFO, Pobřeží slonoviny. Dřevo a mosaz. Kolem 1970, 44 x 20 x 13 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • .

    Mužská socha předka

    No.: 1

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 10:00

    Nigérie. Dřevo a rafie. 2. polovina 20. století , 60 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná