Lucie Jiřičková
(1970)
Studie květin
No.: 180Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:59
pastelky, papír, 42 x 29,5 cm, sign. PD, klip rám
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Lucie Jiříčková
(1970)
Kašpárek
No.: 257050Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:15
litografie, 1984, 54 x 38 cm, sign. LD Lucie 84, v rozích mimo tisk mírně pokrčený papír
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids