Neugebauer
Kravské spřežení
No.: 279Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 19:44
olej, plátno, 62 x 92 cm, sign. PD Neugbauer, rám
Current price: 3.600 CZK (150 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
Kravské spřežení