Petr Zlamal

  • Petr Zlamal

    Noční nebe

    No.: 93

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00

    olej na sololitu, 2019, 59 x 59 cm, PD

    Current price: 9.000 CZK (375 €)

    Estimate: 13 000 – 15 000 Kč CZK

  • Petr Zlamal

    bez názvu

    No.: 92

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    olej, křída na plátně, 2021, 81 x 100 cm, PD

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Estimate: 25 000 – 30 000 Kč CZK