Eva Natus Šalamounová
Let
No.: 559Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 12. 2022 17:18
litografie, 1982, 22x 14,5 cm, sign. DU Eva Natus Šalamounová, a. t.
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids