Jindřich Vlasák

  • Jindřich Vlasák

    Zátiší s jablky a slaměnkami

    No.: 806

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 13:25

    olej, sololit, 1985, 44,5 x 30 cm, sign. PD J. Vlasák 85, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids