Linhartová
Čertovka
No.: 61Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:00
olej, lepenka, 48 x 67,5 cm, sign. PD Linhartová, rám
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID2**8 History of bids
Čertovka