Milada Schmidtová

(1922-?)

  • Milada Schmidtová

    (1922-?)

    Stavení v jabloňovém sadu

    No.: 277870

    Auction price: 3.600 CZK (150 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 09. 2023 15:21

    olej, plátno, karton, 48 x 68 cm, sign. PD M. Schmidtová, rám, vzadu nalepen štítek s informacemi o autorce

    Current price: 3.600 CZK (150 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids