Jiljí Hartinger

  • Jiljí Hartinger

    Motiv kultury

    No.: 278031

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2023 21:32

    tužka, papír, 1974, 22 x 43,2 cm, sign. PD J Hastinger 74, PD razítko Dílo, zašlý papír, místy poškozeno,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids