Jaroslav Šimůnek
(1872-1939)
Udolí z městečka
No.: 1Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:00
olej, lepenka, 1929, 50 x 70 cm, sign. PD Jar. Šimůnek 1929, lehce odřené okraje
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Jaroslav Šimůnek
(1872-1939)
Hryzely
No.: 288Auction price: 2.800 CZK (117 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 19:47
olej, lepenka, 24,4 x 35 cm, sign. PD J. Šimůnek, rám
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids