Robert Vano

  • Robert Vano

    Hudebníci

    No.: 687

    Auction price: 2.600 CZK (93 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2020 11:15

    fotografie, 2005, 21 x 34,5 cm, PD značeno razítkem Durmak Vano Prague Czech Republic 2005, č. P11, při okrajích lehce pokrčený papír

    Current price: 2.600 CZK (93 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Robert Vano

    Marocco

    No.: 675

    Auction price: 1.800 CZK (65 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 23:16

    fotografie, 18 x 23,3 (30,5 x 42) cm, sign. DU Robert Vano, č. 10/1000,

    Current price: 1.800 CZK (65 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids