Zdeňka Heritesová
(1896-1975)
Hradčany
No.: 90Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2023 17:29
litografie, 17 x 27,5 cm, sign. PD Z. Heritesová
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
(1896-1975)
Hradčany
Current price: 200 CZK (9 €)