Michal Hrdý

(1959-2003)

  • Michal Hrdý

    (1959-2003)

    Plavčík kuřák

    No.: 143

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 16:55

    koláž, akvarel, tuš, papír, 1986, 21,2 x 29,3 cm, sign. na zadní straně Michal Hrdý 86, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Michal Hrdý

    (1959-2003)

    Příprava večeře

    No.: 140

    koláž, akvarel, tuš, papír, 21 x 26,5 cm, sign. PD Michal Hrdý, text: Už se vaří!, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Michal Hrdý

    (1959-2003)

    Uklouznutí na banánu

    No.: 147

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 16:51

    koláž, akvarel, tuš, papír, 25 x 35,4 cm, sign. na zadní straně Michal Hrdý, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Michal Hrdý

    (1959-2003)

    Nejlepší pokrejvač

    No.: 144

    koláž, akvarel, tuš, papír, 1996, 20 x 27,8 cm, sign. PD Michal Hrdý, text: To je zdejší nejlepší pokrejvač. Dokonce má krycí jméno!, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Michal Hrdý

    (1959-2003)

    Paul McCartney v hospodě

    No.: 146

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 16:49

    koláž, akvarel, tuš, papír, 1990, 26 x 28,8 cm, sign. Na zadní straně Michal Hrdý 90, text: Nezlobte se, pane McCartney, je pozdě a partaje si stěžujou!, lehce ohlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.555 CZK (107 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids