Michal Hrdý
(1959-2003)
Plavčík kuřák
No.: 143Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 16:55
koláž, akvarel, tuš, papír, 1986, 21,2 x 29,3 cm, sign. na zadní straně Michal Hrdý 86, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Michal Hrdý
(1959-2003)
Příprava večeře
No.: 140Auction price: 1.000 CZK (42 €)
koláž, akvarel, tuš, papír, 21 x 26,5 cm, sign. PD Michal Hrdý, text: Už se vaří!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Michal Hrdý
(1959-2003)
Uklouznutí na banánu
No.: 147Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 16:51
koláž, akvarel, tuš, papír, 25 x 35,4 cm, sign. na zadní straně Michal Hrdý, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Michal Hrdý
(1959-2003)
Nejlepší pokrejvač
No.: 144Auction price: 1.000 CZK (42 €)
koláž, akvarel, tuš, papír, 1996, 20 x 27,8 cm, sign. PD Michal Hrdý, text: To je zdejší nejlepší pokrejvač. Dokonce má krycí jméno!, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Michal Hrdý
(1959-2003)
Paul McCartney v hospodě
No.: 146Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 16:49
koláž, akvarel, tuš, papír, 1990, 26 x 28,8 cm, sign. Na zadní straně Michal Hrdý 90, text: Nezlobte se, pane McCartney, je pozdě a partaje si stěžujou!, lehce ohlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.555 CZK (107 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids