František Čihák

(1907-?)

  • František Čihák

    (1907-?)

    Pohled na Prahu

    No.: 1322

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:55

    litografie, 1945, 22,5 x 34,5 cm, sign. PD Čihák 45, rám, místy znečištěný papír, po okrajích více znečištěný, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • František Čihák

    (1907-?)

    No.: 1321

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:54

    litografie, 1945, 21 x 35 cm, sign. PD Čihák 45, rám, místy znečištěný papír, po okrajích více znečištěný, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)