No.: 175Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:54
olej, lepenka, 31 x 41 cm, sign. PD, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
Cesta v Borkách
No.: 165Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:44
olej, plátno, 95 x 100 cm, sign. PD, rám
Current price: 2.100 CZK (88 €)
Splav u Podměstského rybníka
No.: 160Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:39
pastel, papír, 53 x 66,5 cm, sign. PD, rám
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: ID4**0 History of bids
Mlhy
No.: 150Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:35
Current price: 3.700 CZK (155 €)
No.: 132Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:26
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Slavnost v Dubrovníku
No.: 108Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:14
olej, plátno, 40 x 50 cm, rám
Current price: 16.000 CZK (667 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
Břízy u pole
No.: 48Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:47
olej, lepenka, 49 x 64 cm, sign. PD, rám
Current price: 500 CZK (21 €)
Motiv z Podkarpatské Rusi
No.: 27Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:26
olej, plátno, 45 x 68 cm, sign. PD, rám
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Moře
No.: 20Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:19
olej, deska, 35 x 59 cm, rám
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
Letící andílek
No.: 812Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 13:13
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Domy
No.: 811Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 13:12
olej, plátno, 1966, 59 x 76 cm, sign. PD, klínový rám, místy díry v plátně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
Na pobřeží
No.: 805Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 13:06
akvarel, tuš, papír, 20 x 31 cm
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Zátiší s melounem
No.: 804Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 13:05
fix, papír, 16,5 x 12 cm, sign. PD
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Mořský svět
No.: 83Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 17:14
serigrafie, 1982, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD 82, a.t., nahoře mimo tisk dvě drobné žluté skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Akt na koni
No.: 59Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 17:04
etching, 1985, 20,8 x 28 cm, signed RD illegibly 85, pasparta, 23/40, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Učedníci pod Golgotou
No.: 57Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 17:00
barevný dřevoryt, 8,1 x 6,8 cm, sign. PD, papírová pasparta, papír okolo grafiky lehce ztmavlý s několika nahnědlými drobnými flíčky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Barbora
No.: 41Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:57
lept, mezzotinta, 1981, 18,5 x 12,8 cm, sign. PD , pasparta, 26/40, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Indián s henryovkou
No.: 50Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:12
akvarel, tuš, běloba, papír, 26,5 x 18,5 cm, sign. LD s věnováním Zorce strýc Vašek K. 87, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID1**4 History of bids
Ves u přehrady
No.: 31Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:56
akvarel, fix, papír, 24,8 x 35,8 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný, pokrčený a v rozích proděravěný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Petrov
No.: 24Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:50
akvarel, tuš, papír, 36 x 30 cm, sign. PD , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Lanškroun
No.: 21Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:46
tuš, papír, 1947, 14,9 x 14,5 cm, monogram PD ŽVM-47, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
U moře
No.: 8Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:26
watercolour, tempera, paper, 1943, 31,6 x 42,8 cm, signed LD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**0 History of bids
Věž pod sněhem
No.: 63Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:30
olej, překližka, 48,5 x 39 cm, sign. PD Morávek ?, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
Krajina se snopy
No.: 55Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:26
tempera, běloba, karton, 35 x 45,5 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**8 History of bids
Zima pod Antýglem
No.: 25Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:10
olej, malířská lepenka, 1987, 11 x 28,5 cm, sign. LD, pasparta, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Vybraná společnost
No.: 23Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:08
olej, plátno, 21 x 26 cm, sign. PD, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Hlavy
No.: 16Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:06
tempera, běloba, karton, 41 x 29 cm, sign. PD Serží, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
PF 1983
No.: 630Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:21
lept, 1982, 10 x 6,5 cm, sign. PD, č. 27/100
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Pyramidy (PF 1977)
No.: 600Auction price: 30 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 21:51
litografie, akvarel, 1976, 9,8 x 13,7 cm, sign. PD, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 30 CZK (2 €)
IHS
No.: 130Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 14:47
lept, 1999, 8 x 12,8 cm, sign. PD nečitelně, PF 2000, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids