Úzkost

    No.: 268366

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:34

    dřevoryt, 1957, 45 x 30,5 cm, sign. PD nečitelně, č. 1/10, pokrčený a při okrajích natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

    Jezero

    No.: 268404

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:32

    olej, plátno, deska, 50 x 64,5 cm, sign. PD, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

    Temný les

    No.: 268405

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:31

    olej, deska, 28,5 x 37,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

    Strukturální grafika

    No.: 268327

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:38

    strukturální grafika, 1964, 15 x 22,3 cm, sign. DU, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Vzpomínka

    No.: 262091

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2022 19:02

    lept, akvatinta, 1991, 12,7 x 7,9 cm, sign. PD Andesová 91, č. 75/100, DU Vzpomínka, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 170 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

    Pozdrav z Holandska

    No.: 245586

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 19:52

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

    Zátiší s citronem a okurkou

    No.: 267284

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 21:00

    olej, plátno, 44 x 44 cm, sign. PD , rám, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

    Orange Pekoe

    No.: 235136

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:27

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

    Estimate: k CZK

    U řeky

    No.: 264739

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 10. 2022 18:35

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids