Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Čtení novin
No.: 36Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:35
akvarel, tužka, papír, 1933, 10,8 x 8,5 cm, sign. PD Fleissig 1933, Ex libris Sylvia Hechter, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Tuplák na špagátě
No.: 34Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:33
koláž (barevný dřevoryt, tuš, pauzovací papír), 16 x 11,2 cm, Návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Dáma s knihou
No.: 33Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:32
akvarel, tuš, běloba, papír, 1933, 14 x 10,3 cm, sign. PD Fleissig 1933, Ex libris Sylvia Hechter, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 350 CZK (15 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
No.: 32Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:31
běloba, papír, 1938, 9,5 x 5,5 cm, sign. PD Fleissig 1938, Návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Žena s knihou
No.: 31Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:30
akvarel, tuš, papír, 1938, 13 x 8,8 cm, sign. PD Fleissig 1938, Návrh na Ex libris Ilonka Dery, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 500 CZK (21 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Šlechtická romance
No.: 27Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:26
tužka, papír, 1932, 15,2 x 10,5 cm, sign. PD Fleissig 1932, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Zasněžená vesnice
No.: 26Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:25
uhel, běloba, tužka, papír, 1933, 17,3 x 12,5 cm, sign. PD Fleissig 33, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Erotická balerína
No.: 25Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:24
akvarel, tuš, papír, 1933, 22 x 15,7 cm, sign. PD Fleissig 33, Ex libris Eugene Strens, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 400 CZK (17 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
No.: 24Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:23
tužka, papír, 1935, 22 x 15,6 cm, sign. PD Fleissig 35, Ex libris Hanns Hebren, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 500 CZK (21 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Smrt
No.: 23Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:22
tužka, papír, 1930, 14 x 9 cm, sign. PD V. Fleissig 1930, Ex libris Dr. F. Müller, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 300 CZK (13 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Tiskař
No.: 22Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:21
akvarel, tužka, papír, 1935, 19 x 12,5 cm, sign. PD V. Fleissig 935, Ex libris Čt. Šťastný, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 200 CZK (9 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Svůdný krysař
No.: 21Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:20
tužka, papír, 1937, 18,4 x 12,9 cm, sign. PD V. Fleissig 37, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 200 CZK (9 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Akt bílé paní
No.: 20Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:19
tužka, papír, 10,5 x 8,3 cm, Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Šťastný nový rok
No.: 18Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:17
tužka, papír, 1932, 20,5 x 13 cm, sign. PD V. Fleissig 1932, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Nahá žena pod stromem
No.: 16Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:15
tuš, papír, 1926, 17,5 x 13,5 cm, sign. PD V. Fleissig 1926, LN ohlý roh, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 350 CZK (15 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Žena v posteli
No.: 15Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:14
tužka, papír, 1927, 17,4 x 13 cm, sign. PD V. Fleissig 1927, Ex libris , Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 350 CZK (15 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Knihovníci
No.: 14Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:13
tuš, tužka, papír, 19,8 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Továrny
No.: 13Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:12
tužka, papír, 12,8 x 9,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Amor
No.: 12Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:11
tužka, papír, 1939, 11,8 x 8,5 cm, sign. PD V. Fleissig 39, návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Bílá dáma a rytíř
No.: 10Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:09
tuš, tužka, papír, 1930, 13,8 x 10,3 cm, monogr. PD VF 1930, návrh na Ex libris, DU poznámky autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 300 CZK (13 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Dva stromy u jezera
No.: 8Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:07
tužka, papír, 1929, 15,5 x 12,5 cm, sign. PD V. Fleissig 1929, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Pohled na hory
No.: 7Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:06
tužka, papír, 1938, 13,7 x 9,8 cm, sign. PD V. Fleissig 1938, návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Spadlé stromy u jezera
No.: 6Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:05
tužka, papír, 1928, 15,4 x 12,2 cm, sign. PD V. Fleissig 1928, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Žena v pěsti
No.: 5Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:04
uhel, papír, 1918, 16,5 x 12,5 cm, sign. PD V. Fleissig 1918, návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 400 CZK (17 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Horská krajina
No.: 4Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:03
tužka, papír, 1952, 8,8 x 12,5 cm, sign. PD V. Fleissig 52, návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Portrét Karla Hynka Máchy
No.: 3Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:02
tuš, papír, 14 x 12 cm, DU popsáno autorem, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Portrét Svatopluka Čecha
No.: 2Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:01
tuš, papír, 1951, 12,6 x 9,7 cm, sign. PD V. Fleissig 51, DU popsáno autorem, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Studie motýlů
No.: 1Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:00
tuš, papír, 1951, 14,7 x 9,2 cm, značeno PN V. Fleissig 1951, Ex libris Fr. Tschochner, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 200 CZK (9 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Railway in winter
No.: 383Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2023 15:03
lithography, 2002, 37,8 x 26,5 cm, signed lower/right Jiří Bouda 02, autorský tisk, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Crazy fortune teller
No.: 252Auction price: 2.500 CZK (105 €)
lithography, 32,4 x 24,6 cm, signed lower/middle VladSuchánek, no. 50/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman of…
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: ID8**9 History of bids