auction history

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Čtení novin

    No.: 36

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:35

    akvarel, tužka, papír, 1933, 10,8 x 8,5 cm, sign. PD Fleissig 1933, Ex libris Sylvia Hechter, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Tuplák na špagátě

    No.: 34

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:33

    koláž (barevný dřevoryt, tuš, pauzovací papír), 16 x 11,2 cm, Návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Dáma s knihou

    No.: 33

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:32

    akvarel, tuš, běloba, papír, 1933, 14 x 10,3 cm, sign. PD Fleissig 1933, Ex libris Sylvia Hechter, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    No.: 32

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:31

    běloba, papír, 1938, 9,5 x 5,5 cm, sign. PD Fleissig 1938, Návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Žena s knihou

    No.: 31

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:30

    akvarel, tuš, papír, 1938, 13 x 8,8 cm, sign. PD Fleissig 1938, Návrh na Ex libris Ilonka Dery, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Šlechtická romance

    No.: 27

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:26

    tužka, papír, 1932, 15,2 x 10,5 cm, sign. PD Fleissig 1932, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Zasněžená vesnice

    No.: 26

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:25

    uhel, běloba, tužka, papír, 1933, 17,3 x 12,5 cm, sign. PD Fleissig 33, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Erotická balerína

    No.: 25

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:24

    akvarel, tuš, papír, 1933, 22 x 15,7 cm, sign. PD Fleissig 33, Ex libris Eugene Strens, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    No.: 24

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:23

    tužka, papír, 1935, 22 x 15,6 cm, sign. PD Fleissig 35, Ex libris Hanns Hebren, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Smrt

    No.: 23

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:22

    tužka, papír, 1930, 14 x 9 cm, sign. PD V. Fleissig 1930, Ex libris Dr. F. Müller, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Tiskař

    No.: 22

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:21

    akvarel, tužka, papír, 1935, 19 x 12,5 cm, sign. PD V. Fleissig 935, Ex libris Čt. Šťastný, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Svůdný krysař

    No.: 21

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:20

    tužka, papír, 1937, 18,4 x 12,9 cm, sign. PD V. Fleissig 37, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt bílé paní

    No.: 20

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:19

    tužka, papír, 10,5 x 8,3 cm, Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Šťastný nový rok

    No.: 18

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:17

    tužka, papír, 1932, 20,5 x 13 cm, sign. PD V. Fleissig 1932, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Nahá žena pod stromem

    No.: 16

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:15

    tuš, papír, 1926, 17,5 x 13,5 cm, sign. PD V. Fleissig 1926, LN ohlý roh, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Žena v posteli

    No.: 15

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:14

    tužka, papír, 1927, 17,4 x 13 cm, sign. PD V. Fleissig 1927, Ex libris , Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Knihovníci

    No.: 14

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:13

    tuš, tužka, papír, 19,8 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Továrny

    No.: 13

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:12

    tužka, papír, 12,8 x 9,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Amor

    No.: 12

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:11

    tužka, papír, 1939, 11,8 x 8,5 cm, sign. PD V. Fleissig 39, návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Bílá dáma a rytíř

    No.: 10

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:09

    tuš, tužka, papír, 1930, 13,8 x 10,3 cm, monogr. PD VF 1930, návrh na Ex libris, DU poznámky autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Dva stromy u jezera

    No.: 8

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:07

    tužka, papír, 1929, 15,5 x 12,5 cm, sign. PD V. Fleissig 1929, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Pohled na hory

    No.: 7

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:06

    tužka, papír, 1938, 13,7 x 9,8 cm, sign. PD V. Fleissig 1938, návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Spadlé stromy u jezera

    No.: 6

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:05

    tužka, papír, 1928, 15,4 x 12,2 cm, sign. PD V. Fleissig 1928, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Žena v pěsti

    No.: 5

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:04

    uhel, papír, 1918, 16,5 x 12,5 cm, sign. PD V. Fleissig 1918, návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Horská krajina

    No.: 4

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:03

    tužka, papír, 1952, 8,8 x 12,5 cm, sign. PD V. Fleissig 52, návrh na Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Portrét Karla Hynka Máchy

    No.: 3

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:02

    tuš, papír, 14 x 12 cm, DU popsáno autorem, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Portrét Svatopluka Čecha

    No.: 2

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:01

    tuš, papír, 1951, 12,6 x 9,7 cm, sign. PD V. Fleissig 51, DU popsáno autorem, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Studie motýlů

    No.: 1

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 10:00

    tuš, papír, 1951, 14,7 x 9,2 cm, značeno PN V. Fleissig 1951, Ex libris Fr. Tschochner, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Railway in winter

    No.: 383

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2023 15:03

    lithography, 2002, 37,8 x 26,5 cm, signed lower/right Jiří Bouda 02, autorský tisk, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Crazy fortune teller

    No.: 252

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    lithography, 32,4 x 24,6 cm, signed lower/middle VladSuchánek, no. 50/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman of…

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: ID8**9 History of bids