auction history

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Světýlka

    No.: 427

    Auction price: 6.200 CZK (222 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 09. 2018 15:00

    akvatinta, 53 x 46,5 cm, sign. DU PavelSukdolák, autorský výtisk č. 9/30, , the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 6.200 CZK (222 €)

    Last auctioneer: ID1**7 History of bids

  • Ota Janeček

    Psík

    No.: 419

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    lept, 7,5 x 10,5 cm, sign. DU Ota Janeček, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Mánes

    No.: 410

    Auction price: 1.600 CZK (58 €)

    lept, kombinovaná technika, 1988, 33,2 x 49,8 cm, sign. DU Kateřina Černá, , disciple of Prof. K. Soucek and V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.600 CZK (58 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Dobrý střelec miláček žen

    No.: 409

    lept, kombinovaná technika, 27,5 x 31,7 cm, sign. PD Kateřina Černá, na papíře drobné skvrnky, , disciple of Prof. K. Soucek and V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Joseph Carmine

    Týnský chrám v Praze

    No.: 405

    Auction price: 7.000 CZK (250 €)

    kolorovaná mědirytina, 30,5 x 40 cm, lehce zažloutlý, zašpiněný, při okrajích poškozený papír,

    Current price: 7.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Paul Klee

    (1879-1940)

    Zimní spánek

    No.: 404

    Auction price: 11.000 CZK (393 €)

    litografie, 1938, 23 x 34,3 cm, značeno na kameni PD Klee, přiložen certifikát pravosti díla z ArtWise, Brooklyn, New York, potvrzující provenienci:: edition: as published in the deluxe art review Verve in 1938, na zadní straně otištěna černobílá fotografie obsahující jméno malíře Kleea a titul jeho…

    Current price: 11.000 CZK (393 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Francisco Goya Y Lucientes

    (1746-1828)

    Korida

    No.: 402

    Auction price: 4.500 CZK (161 €)

    lept, akvatinta, 1921, 24,5 x 34,5 cm, PD značeno razítkem, č. 3, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 4.500 CZK (161 €)

  • Francisco Goya Y Lucientes

    (1746-1828)

    Korida

    No.: 401

    lept, akvatinta, 1921, 24,5 x 34,5 cm, PD značeno razítkem, č. 8, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky,

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    L´Enfer 1, Chant 2

    No.: 400

    mědirytina, 1960, 27 x 20 (33 x 26) cm, 130/165, B.K.F. Rives, list z Dalího slavného grafického souboru, tentokrát ve vzácném limitovaném mědirytinovém provedení, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Le Purgatoire 1, Chant 10

    No.: 396

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Ilustrace k Danteho Božské komedii

    No.: 394

    Auction price: 2.000 CZK (72 €)

    dřevoryt, 1950-1969, 25,5 x 18 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero

    Current price: 2.000 CZK (72 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    No.: 393

  • Jaroslav Róna

    Návrh na pomník II.

    No.: 388

    Auction price: 1.800 CZK (65 €)

    tuš, akvarel, papír, 1998, 41,5 x 29,5 cm, sign. DU J. Róna?, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. S. Libensky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Stara parta, constitue…

    Current price: 1.800 CZK (65 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Vladimír Míčko

    (1941-2010)

    No.: 387

    tuš, papír, 101 x 59 cm, sign. PD Míčko, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • František Bezděk

    (1906-1983)

    Děti

    No.: 378

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    akvarel, papír, 1941, 18,3 x 26,3 cm, LD monogr. B. 41, rám, vzadu popsáno, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Libor Jaroš

    U Rottů

    No.: 371

    Auction price: 7.500 CZK (268 €)

    olej, plátno, 59 x 63,5 cm, rám, vzadu popsáno, na rámu oděrky, , studied at The Secondary School in Brno, member of TT club

    Current price: 7.500 CZK (268 €)

  • Pavel Besta

    Černé znaky

    No.: 367

    Auction price: 56.000 CZK (2.000 €)

    olej, plátno, 2005, 67 x 63 cm, sign. PD Besta 05, the disciple of prof. J. Smetana and V. Pospisil at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 56.000 CZK (2.000 €)

  • Eliška Jakubíčková

    Jabloňové květy

    No.: 366

    Auction price: 11.900 CZK (425 €)

    olej, akryl, 2016, 50 x 40 cm, sign. vzadu, the disciple of prof. J. Naceradsky and Z. Beran at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 11.900 CZK (425 €)

    Last auctioneer: ID3**3 History of bids

  • Martin Salajka

    (1981)

    Muž v lese

    No.: 358

    litografie, 2012, 49 x 38 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 145/150, the disciple of prof. M. Rittstein

    Current price: 1.700 CZK (61 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Neodbytní nápadníci

    No.: 346

    litografie, 21 x 10,5 cm, sign. LD A. Born, č. 43/200, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Ota Janeček

    No.: 341

    Auction price: 3.000 CZK (108 €)

    litografie, 40 x 27,2 cm, sign. LD Ota Janeček, rám, č. 25/30, lehce zažloutlý papír, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.000 CZK (108 €)

  • Josef Glückselig

    (1908-1986)

    Lesní tůň

    No.: 329

    olej, plátno, 60 x 104 cm, sign. LD J. Glückselig, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.500 CZK (197 €)

  • Jindřich Šimek

    (1901-1979)

    Šumavská slať

    No.: 328

    olej, karton, 1931, 50 x 68 cm, sign. PD J. Šimek 31, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Josef Krčil

    (1906-1985)

    Kutná Hora

    No.: 321

    olej, plátno, 49 x 59 cm, sign. PD Krčil, rám, na rámu drobné oděrky,

    Last auctioneer: ID9**4 History of bids

  • Jaroslav Černý

    (1904-1984)

    No.: 319

    Auction price: 3.200 CZK (115 €)

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD J. Černý, rám, na rámu drobné oděrky, , studied at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.300 CZK (118 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Jaromír Skřivánek

    Bombayské bárky

    No.: 315

    smalty, olej, plátno, 1969, 70 x 55 cm, sign. PD Skřivánek 69, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pechacek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Vincent Plesnivý

    (1879-1944)

    Ženy v šátku

    No.: 313

    Auction price: 2.500 CZK (90 €)

    akvarel, papír, 1933, 30,5 x 47,5 cm, sign. PN Plesnivý, rám,

    Current price: 2.500 CZK (90 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Filip Menzel

    (1970)

    Portrét

    No.: 308

    olej, plátno, 80 x 60 cm, sign. PD F. Menzl, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Náboženský výjev

    No.: 305

    Auction price: 8.000 CZK (286 €)

    olej, plátno, 58,5 x 44 cm, rám, na malbě drobná poškození, na rámu oděrky, PhDr. Michaelem Zachařem určena doba vzniku kolem roku 1790,

    Current price: 16.000 CZK (572 €)

  • Anastas Procházka

    (1891-1915)

    Chalupa v krajině

    No.: 304

    olej, plátno, 39 x 49,5 cm, sign. LD A. Procházka, rám, práce malíře, který byl jedním z nejtalentovanějších žáků na pražské akademii, kam byl přijat jako jeden z nejmladších a studoval zde u profesorů B. Roubalíka, V. Bukovace a ve speciálce Hanuše Schweigera, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 8.000 CZK (286 €)