Antonín Vojtek

  • Antonín Vojtek

    Rybník Apollo

    No.: 241689

    Auction price: 3.500 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 18:17

    olej, plátno, 2001, 45 x 60 cm, sign. PD A. Vojtek 2001, rám, vzadu nalepen štítek Dílo: ČFVU, razítko Galerie Slovácka potvrdzující autorství, na rámu oděrky,

    Current price: 5.500 CZK (197 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Antonín Vojtek

    Tam na Pohansku

    No.: 241688

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 18:04

    olej, plátno, 2000, 55 x 40 cm, sign. PD A. Vojtek 2000, rám, vzadu nalepen štítek Galerie Slovácká potvrzujíci autorství,

    Current price: 4.500 CZK (161 €)