Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Spokojený muž
No.: 276323Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:42
uhel, papír, 17,2 x 9,4 cm, sign. LD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž s houslemi
No.: 276322Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:41
uhel, papír, 20 x 10,3 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž na židli
No.: 276321Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:40
uhel, papír, 20,9 x 13,1 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Hospodyně s klíčem
No.: 276320Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:39
uhel, akvarel, papír, 23,2 x 12,4 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Hrabání sena
No.: 276319Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:38
uhel, papír, 20,1 x 15,4 cm, sign. LD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Stavení na kopci
No.: 276318Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:37
uhel, papír, 12,4 x 19,7 cm, sign. LD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)