František Xaver Margold

(1887-1967)

  • František Xaver Margold

    (1887-1967)

    Venkovské stavení

    No.: 262820

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2023 18:14

    akvarel, papír, 1940, 30,5 x 33,5 cm, sign. LD Margold 40, rám, na zadní straně věnování autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids