Jan Víšek
(1908-1995)
Pohled na Mariánské lázně
No.: 268383Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:56
akvarel, běloba, papír, 44 x 70 cm, sign. PD Jan Víšek, rám, na zadní straně razítko přijato uměleckou komisí českého fondu výtvarných umění, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids