Jan Rafael Schuster

(1888-1981)

  • Jan Rafael Schuster

    (1888-1981)

    České Budějovice

    No.: 278030

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2023 21:30

    litografie, kolorováno, 33 x 20,7 cm, značeno PD v kameni R. J. Schuster , zažloutlý papír, na okrajích místy ušpiněno,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Jan Rafael Schuster

    (1888-1981)

    Otakarova bašta - České Budějovice

    No.: 278029

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2023 21:28

    litografie, kolorováno, 20,7 x 33 cm, značeno PD v kameni R. J. Schuster , zažloutlý a lehce ušpiněný papír,

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jan Rafael Schuster

    (1888-1981)

    České Budějovice. Na Vltavě

    No.: 264954

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 11. 2022 20:38

    rudka, papír, 1955, 19,2 x 28,6 cm, sign. PD JR Schuster, rám, na zadní straně autorský štítek, na rámu drobné odérky,

    Current price: 950 CZK (40 €)