Olga Čechová

(1925-2010)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Šest básní

    No.: 265869

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2023 14:20

    bibliofilie, 2 dřevoryty a básně O. Čechová, vydal Fr. Pultr, 1984, Ex. 46/200, volné listy v papírové obálce, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Těla

    No.: 277060

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2023 18:02

    litografie, 1992, 10 x 8 cm, sign. PD Olga Čechová 92, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Mořská panna

    No.: 269302

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:38

    litografie, 1998, 25 x 17 cm, sign. UL olga Čechová 98, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids