Jiří Nečas

  • Jiří Nečas

    Výbuch

    No.: 245308

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2023 20:36

    pastel, akvarel, papír, 1990, 38 x 28 cm, sign. PD, rám, rám lehce poškozen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids