Snížek
Zámek
No.: 250510Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:33
olej, plátno, 59 x 50 cm, sign. LD Snížek, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)