Snížek

  • Snížek

    Zámek

    No.: 250510

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:33

    olej, plátno, 59 x 50 cm, sign. LD Snížek, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)