Viktor Ostapčuk

  • Viktor Ostapčuk

    Karlův most

    No.: 277818

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:30

    olej, tuš, plátno, 2001, 20,3 x 40 cm, sign. PD Vik. Ost., rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids