Martin Beck

(1978)

  • Martin Beck

    (1978)

    Chlapec

    No.: 256782

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2023 18:02

    fotografie, 2004, 32,2 x 28 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids