D. Pilinsky

  • D. Pilinsky

    Léto

    No.: 236039

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:38

    olej, plátno, 18 x 24 cm, sign. PD D. Pilinsky, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • D. Pilinsky

    Pradleny

    No.: 236040

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:37

    olej, plátno, 24 x 18 cm, sign. PD D. Pilinsky, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • D. Pilinsky

    Zima

    No.: 236041

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:36

    Current price: 250 CZK (11 €)