Jaroslav Jerry Svoboda

Private collections: California,Chicago-USA, Harbin-China, Prague-Czech Republic, Montreal,Toronto,Vancouver,Calgary-Canada, Tel Aviv-Israel,Amsterdam Artist Painter|Muralist|Airbrush Artist|Mixed Media Abstraction|Abstract Expressionism|Symbolism|Realism|Post Modern Art| Education: Conservatory of Visual and Plastic Art Prague Czech Republic Emily Carr University of Art and Design Vancouver Canada Events: Charity Auctions Fund Raising Events-Canada and Czech Republic Selected Exhibitions: 1984 Absolvents Exhibition Prague Czech Republic 1988 Del Bello Gallery Toronto Canada 1991 La Petite Galerie de Saint - Calixte Canada 1991 Galerie d"Art Vivant Montreal Canada 1994 Museum Vysociny Jihlava Czech Republic 1995 Galerie U Recickych "Strelnice" Prague Czech Republic 2002 Museum Cheb Angel Motif in Contemporary Art Czech Republic 2002 Galerie Portheimka "Fight with the Angel Prague Czech Republic 2003 Galerie Vltavin Charity Auction Exhibition Prague Czech Republic 2007 Galerie Krasova "Hands Inserction" Prague Czech Republic 2010 Museum of Modern Art-Triangle Gallery "Studio Sale Art Fundraiser" Calgary Canada 2010 Charity Auction "Fundraising Events CME NBAS" Calgary Canada 2011 Museum of Modern Art-Triangle Gallery "Art-O-Rama" Calgary Canada 2012 Gorilla Gallery "Life Art" Calgary Canada 2012 - 2019 Saatchi on-line artist London UK

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    Polámal se mraveneček

    No.: 241685

    Auction price: 2.500 CZK (90 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 17:55

    kombinovaná technika, asambláž, plátno, 2001, 60 x 46,5 cm, sign. na zadní straně Svoboda 2001, klínový rám, autor o vzniku díla: Touto dětskou humormou říkankou jsem chtěl znázornit lidskou psýché, že někdy naše vnitřní zranění může být vyléčeno a nemusí jít jen o polámání našeho těla, ale i naší d…

    Current price: 2.500 CZK (90 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    Krajina modré spirály

    No.: 241228

    Auction price: 3.000 CZK (108 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2020 16:59

    olej, akryl, plátno, 1994, 50 x 40 cm, sign. PD a na zadní straně Svoboda 94, rám, autor o vzniku díla: "Inspirováno Sigmundem Freudem, který píše o pronikání do těla a naší mysli v podobe snu coby supa.. Je to surealistický náhled do jiné dimenze v nás samých, něco jako náš vnitřní svět.. v kt…

    Current price: 3.000 CZK (108 €)