Jaroslav Jirotka

  • Jaroslav Jirotka

    Cesta mezi poli

    No.: 241611

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 16:41

    olej, karton, 39,5 x 49 cm, sign. LD Jar. Jirotka, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

  • Jaroslav Jirotka

    Pod těžkými mraky

    No.: 241610

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 16:40

    olej, karton, 1924, 34,5 x 44,5 cm, sign. PD Jar. Jirotka Chrudim II/24, rám, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (18 €)