Václav Sychra

(1903-1963)

  • Václav Sychra

    (1903-1963)

    Dáma se slunečníkem

    No.: 264736

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 10. 2022 18:56

    litografie, 1940, 40 x 35 cm, sign. DU V. Sychra 40, rám, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids