Václav Sychra

(1903-1963)

  • Václav Sychra

    (1903-1963)

    Dáma se slunečníkem

    No.: 241700

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 18:10

    litografie, 1940, 39,5 x 35 cm, sign. PD V. Sychra 1940, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 750 CZK (27 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids