Mirko Šašek

  • Mirko Šašek

    Pohled do kraje

    No.: 266824

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 05. 2023 15:06

    olej, lepenka, 1954, 23,5 x 29 cm, sign. LD Mirko Šašek 54, při okrajích poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

  • Mirko Šašek

    Dívenka s kůzlátky

    No.: 266823

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 05. 2023 15:04

    olej, překližka, 18 x 23,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Mirko Šašek

    Pasačka koz

    No.: 266821

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 02. 2023 15:05

    olej, překližka, 1964, 18 x 23,5 cm, sign. LD Mirko Šašek 64, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids