Thomas Ruff

  • Thomas Ruff

    Kříž na skále

    No.: 279079

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 11. 2023 18:36

    olej, karton, 1949, 30 x 24,5 cm, sign. PD Ruff 1949, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids