Vladimír Větrovský

  • Vladimír Větrovský

    Krajina s koněm

    No.: 242491

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 02. 2020 12:01

    litografie, 2010, 17 x 26 cm, sign. PD Wladimir 10, č. 22/100, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids