Jan Bedřich Plaček

(1890-1980)

  • Jan Bedřich Plaček

    (1890-1980)

    Kopaná

    No.: 268903

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2023 18:28

    olej, kombinovaná technika, karton, 27 x 36 cm, sign. PD J. B. Plaček, rám, práce Hynaisova žáka, který byl v desátých letech taktéž výkonným atletem za A. C. Sparta, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite and K. …

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids