František Volf
(1897-1983)
Tvář
No.: 265030Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 19:36
litografie, 16,5 x 11 cm, sign. PD F. Volf, č. 127/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
František Volf
(1897-1983)
Zimní vesnice
No.: 274525Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 11. 2023 18:52
akvarel, tuš, papír, 1959, 15 x 22 cm, sign. PD F. Volf 59, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
František Volf
(1897-1983)
Akt dívky
No.: 269273Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:46
pastel, uhel, papír, 22 x 15,4 cm, sign. PD F. Volf, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)