Dominik Mareš
(1972)
Souboj
No.: 234372Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 12. 2022 15:38
kombinovaná technika, akryl, plátno, 30 x 50 cm, sign. vzadu Dominik Mareš, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids