Josef Vaic

(1884-1961)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 244494

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 04. 2020 18:29

    měkký kryt, 14 x 21 cm, sign. PD J. Vaic, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 800 CZK (29 €)

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Chrám sv. Mikuláše

    No.: 241459

    Auction price: 6.000 CZK (215 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2020 17:29

    olej, karton, 90 x 70 cm, sign. PD Vaic, rám, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 7.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    No.: 242171

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 18:32

    měkký kryt, 30,5 x 17,8 cm, sign. PD Josef Vaic 1927, rám, na papíře vodní skvrna, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 600 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Pohled z Karlova mostu

    No.: 242173

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 18:31

    lept akvatinta, 30,5 x 25,3 cm, sign. PD Josef Vaic , rám, autoraký tisk, mírně zažloutlý papír, ve střední části poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 500 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Krkonoše

    No.: 235361

    Auction price: 1.100 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2020 19:42

    lept, 29,5 x 25 cm, sign. PD Josef Vaic, papír zažloutlý, na levém okraji ušpiněn a lehce pokrčen, nahoře natržený, , studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 1.100 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Břízy u potoka

    No.: 212669

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 17:03

    akvatinta, 32,5 x 21 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský tisk, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 500 CZK (18 €)