Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276787Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 15:34
litografie, 24 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276778Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 15:18
litografie, 26,5 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cizinci v Paříži
No.: 276773Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 15:10
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské emoce
No.: 276758Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:50
litografie, 23 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské emoce
No.: 276756Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:46
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**0 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížané
No.: 276754Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:44
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276747Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:32
litografie, 25 x 19,5 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Strašák
No.: 276742Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:26
litografie, 26 x 22 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Tátové
No.: 276738Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:20
litografie, 25 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské typy
No.: 276729Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:10
litografie, 20 x 26 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
U baru
No.: 273825Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:06
lithography, 19 x 25 cm, lower/left signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
Klapka
No.: 273820Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:00
lithography, 24,7 x 20 cm, lower/left signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276783Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:52
litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Paříž v roce 1852
No.: 276776Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:38
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cizinci v Paříži
No.: 276771Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:28
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Bas bleus
No.: 276770Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:26
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
V knihovně
No.: 276767Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:20
litografie, 22 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276765Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:16
litografie, 18 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276762Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:10
litografie, 24 x 20 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**5 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské emoce
No.: 276755Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:56
litografie, 24 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276749Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:44
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Kohout
No.: 276745Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:36
litografie, 26 x 22 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pád
No.: 276743Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:32
litografie, 27 x 23 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Sv. Medard
No.: 276741Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:28
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Tátové
No.: 276737Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:20
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Jeden den volna
No.: 276735Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:16
litografie, 26,5 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížští bohémové
No.: 276733Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:12
litografie, 25 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Vzorek
No.: 276731Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:08
litografie, 18,5 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Kompliment
No.: 276727Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:00
litografie, 25 x 19,5 cm, PD značeno na kameni h. D., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželské mravy
No.: 273824Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 06. 2023 15:48
lithography, 25 x 20 cm, llower/right signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)