-
Neznámý autor
Rodinný výjev II.
No.: 1598Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 20:22
tuš, pauzovací papír, 23,5 x 19,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Rodinný výjev I.
No.: 1597Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 20:21
tuš, pauzovací papír, 23 x 20 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Mostecká věž
No.: 1540Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 19:24
bromostříbrná fotogragie, 22,3 x 21,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
neznámý autor
San Francisco Illustrated 1900 / Souvenirs Photo-gravure 1900
No.: 1380Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 16:44
bibliofilie, 20 heliogravur Ze San Francisca zač. 20 stol. včetně slavného The Cliff House, tisk Albertype Co, Brooklyn, N.Y., vydal Cunningham, Curtiss & Welch, San Francisco 1909, sešit se šňůrkou, pokrčené okraje listů, ob. zašlá při krajích poškozená, vazba poškozená, Provenance: Antiquarian Ost…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Dobytí Bastily
No.: 1148Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:52
rytina, 26 x 35,4 cm, okraje papíru otrhané a odřené, papír je ohmataný a pošpiněný a celkově zahnědlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Testament de Louis XVI
No.: 1147Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:51
rytina, 37 x 23,2 cm, okraje papíru potrhané a odřené, papír je ohmataný, ušpiněný a lehce zahnědlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Neznámý autor
Charlotta Cordayová, vražedkyně Jeana-Paula Marata
No.: 1143Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:47
rytina, 43,2 x 28,1 cm, papír ohmataný, zatekliny mimo tisk, četné hnědé skvrnky, i v tisku, zažloutlý papír, lepenka na zadní straně papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Chtěl bych nějakou bižuterii k ohozu.
No.: 1088Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 11:52
tuš, papír, 23 x 25,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
-
Neznámý autor
Die Statt Eger am Wasser Eger
No.: 1056Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 11:20
dřevoryt, 28,9 x 35,5 cm, zažloutlý papír, uprostřed přeložený; místy papír pokrčený nebo poškozený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Avstria / Archidv Catvs Auctore / Wolfgango Lazio
No.: 1054Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 11:18
kolorovaná mědirytina, 37 x 53,5 cm, zažloutlý a ušpiněný papír, uprostřed přeloženo, pravý dolní a horní roh papíru pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Die Markschaft Maehren Nro. 114.
No.: 1053Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 11:17
kolorovaná mědirytina, 20,5 x 31 cm, zašlý papír s obtisky prstů na okrajích, dvě šmouhy od barvy v přímo v tisku, u levého dolního rohu papír perforován, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Des Königsreichs Böheim (Kreise Saatz, Rakonitz und Ellen Bogen mit dem Distrikte Egger und der Hauptstadt Prag Nro. 96.)
No.: 1052Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 11:16
kolorovaná mědirytina, 21 x 34,5 cm, zašlý papír, u horního a spodního okraje několik tmavších obtisků od prstů, na levém okraji papíru perforace, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Des Königsreichs Böheim (Kreise Chrudim Tchaslau und Kurzim Nro. 99.
No.: 1051Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 11:15
kolorovaná mědirytina, 23,5 x 33,5 cm, zašlý papír, u levého okraje papír lehce ušpiněn a perforován, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Des Königreichs Böheim (Kreise Bunlau und Leitmeritz nro. 97)
No.: 1050Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 11:14
kolorovaná mědirytina, 22,5 x 30,7 cm, ušpiněný papír, na levém okraji papír poškozen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Hispaniae et Portugalliae Regna
No.: 1033Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 10:57
kolorovaná mědirytina, 43,5 x 54,5 cm, uprostřed přeloženo, papír zašlý a místy při okrajích natrženo, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Konvolut map
No.: 1027Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 10:51
18x mapa, 46 x 60 cm, soubor volných příloh z Ottova zeměpisného atlasu, mapa Itálie, Jižní Asie, Evropa, Německo, Země Koruny České, Jižní Amerika, Francie, Středozemské moře, Evropské Rusko, Země Alpské, Střední Amerika, Světová doprava a osadní državy, planiglogy, obloha a země, Palestina, Belgie…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Geogr. Verbreitung Des Mohammedanischen Staaten-systems.
No.: 1026Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 10:50
tisk, přelom 19. a 20. st., 29,5 x 40,5 cm, rám, geografické rozložení mohamedánského státního systému, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Ptactvo
No.: 374Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
24x chromolitografie, 20 x 14 cm, místy perforováno či natrženo, celkově ale dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Neznámý autor
Napoleon
No.: 372Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
pohlednice, 54 x 28 cm, 12x bar. lit. pohlednice (9 x 12cm), při jejich složení dojde k výjevu Napoleona Bonaparte, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Znak Protektorátu Čechy a Morava
No.: 852Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
reliéfní tisk, 31 x 26 cm, 1x reliéfní tisk a 1x tisk protektorátního znaku, nejspíše se jedná o součást dekretu udělující Čestný štít protektorátu Čechy a Morava s orlicí sv. Václava, v horní části přichyceno papírovou páskou k podkladu, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID1**2 History of bids
-
Neznámý autor
Noční Praha
No.: 499Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 09:54
bromostříbrná fotografie, 22 x 29 cm, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
-
Neznámý autor
Pohled na Malou Stranu
No.: 680Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 13:51
olej, plátno, 30,5 x 41 cm, rám, barva lehce zašlá, rám mírně poprýskán, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
-
Neznámý autor
Holandsko
No.: 676Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 13:50
gobelín, 20 x 31 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
Neznámý autor
Mapa okolí Berlína
No.: 1342Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 14:41
mědirytina, 1757, 19,8 x 26,3 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
Neznámý autor
Věčný tanec
No.: 126Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2023 21:05
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. T. Banovich, 1964, velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Spiknutí
No.: 76Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2023 20:15
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. G. Kozincev, L. Trauberg, velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Sen
No.: 66Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2023 20:05
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. P. Djordjević, 1967, zažloutlý papír, jinak velmi dobrý stav, přeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Pulp Fiction
No.: 44Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2023 19:43
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. Q. Tarantino, 1994, výborný stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Červená ještěrka
No.: 229Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2023 22:48
filmový plakát, 87x30cm, 1948 (rok výroby filmu), r. F. Sádek, v místě přeložení trhlinka, horní okraj opotřebený, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neznámý autor
Džamila
No.: 186Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2023 22:05
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1970, r. I. Poplavskaja, výborný stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids