Kontejnerový vlak
litografie, 2009, 5,2 x 24 cm, sign. PD Jiří Bouda 09
ID: 280691
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:12
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)