Kamil Lhoták (1912-1990)

Na obzoru plachta bílá

akvarel, tuš, papír, 7,2 x 13,6 cm, sign. PD Kamil Lhoták, rám, ilustrace ke knize: Valentin Petrovič Katajev: Na obzoru plachta bílá, SNDK, Praha 1959, kresba otištěna v tiráži

člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

ID: 282037

Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:44

Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

Odhadní cena: 45 000 - 60 000 CZK