Na obzoru plachta bílá
akvarel, tuš, papír, 7,2 x 13,6 cm, sign. PD Kamil Lhoták, rám, ilustrace ke knize: Valentin Petrovič Katajev: Na obzoru plachta bílá, SNDK, Praha 1959, kresba otištěna v tiráži
člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
ID: 282037
Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:44
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Odhadní cena: 45 000 - 60 000 CZK