Ptáčci a kvítí
litografie, 2003, 12,5 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 37/70
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 281885
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:27
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu